Maxion İnci Jant Grubu Çalışanlarını Ödüllendirdi

Maxion İnci Jant Grubu Çalışanlarını Ödüllendirdi

24-12-2018

Türk Otomotiv Tedarik Sanayinin Öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, Şirkette 10, 15, 20 Ve 25 Yıllık 64 Çalışanını Düzenlediği 'kıdem Ödül' Töreniyle Onurlandırdı.

Avrupa’nın tek lokasyonda en geniş ürün yelpazesine sahip jant üreticisi Maxion İnci Jant Grubu, 10, 15, 20 ve 25 yıllık çalışanlarını ödüllendirdi. Bin 700 çalışanıyla dünya otomobil markaları için Manisa’da jant üreten Maxion İnci Jant Grubu’nun gelenekselleşen ‘Kıdem Ödül Töreni’nde 64 çalışana plaketleri verildi.
Zaim: Birbirimize ve başarmaya olan inancımızla büyük bir aileyiz

Törende tüm çalışanlarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “Görevini yüksek bir sorumlulukla en iyi şekilde yerine getirerek şirketimizi her geçen gün daha da ileriye taşıyan, hız kesmeden devam ettiğimiz yolculuğumuzda her anımızda yanımızda olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm zorluklara karşın profesyonelliğin ötesinde bir motivasyonla ortaya koyduğunuz performans her türlü övgüye değer. Şirketlerimiz bugünlere sizler sayesinde geldi. Bu ödülleri sonuna kadar hak ediyorsunuz. Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.
Zaim sözlerine, “Rekabetin yoğun olduğu bir dünyada yaşıyoruz, her geçen gün bu rekabette kalıcı olmak için daha fazla mücadele veriyoruz. Bugüne kadar en zor zamanları hep birlikte atlattık, hep kenetlendik ve başarıyı hep birlikte tattık. Önümüzdeki yıl da bugüne kadar olduğu gibi yine tüm zorlukları aşacak, yine başarıyı yakalayacağız. Bunu da yine çok çalışarak, yeniliğe açık davranarak yapacağız. Size can-ı gönülden inanıyorum. Sektördeki öncülerden biri olarak zirveye hep birlikte, inançla, gecemizi gündüzümüze katarak, aklımızı kullanarak hep daha iyiyi arayan gelişmeye açık vizyonumuzla çıktık. Bizler, bugün sayımızın bin 700’lere ulaştığı, birbirimize ve başarmaya olan inancımızla çok büyük bir aileyiz" diye devam etti.

Medya Bağlantısı

Ezgi Kesimli Tel: +0236 226 40 00
Kurumsal İletişim Takım Yöneticisi E-Posta:[email protected]
Banu Kurt Tel: +0212 438 63 50
Medya Danışmanı E-Posta:[email protected]