Kariyer Fırsatları

Çalışanlarımızın alanlarında en başarılıları ve şirketimizin gerçek değerleri olduğunu söylemekten gurur duyarız. Şirketimizde bir kariyer yolculuğuna çıkmak isteyen istekli, yetkin kişilere birçok fırsat sunmaktayız.

İŞE ALIM  

İşe alım sürecimizin temelinde kurumsal ilkelerimiz ve şirket değerlerimiz yer almaktadır. Her pozisyon için tanımlı olan yetkinliklerimizi, adaylarımızın teknik bilgisi ve motivasyon düzeyi ile birlikte değerlendiririz. Yurt dışı görevlendirmelerine ve/veya rotasyonlara açık olmak global bir şirket olmamız nedeniyle önem taşımaktadır.

Adaylarımızı en iyi şekilde tanımaya odaklı işe alım ve yerleştirme sürecimizde, yetkinlik bazlı mülakata ek olarak kişilik envanterleri, yetenek testleri ve İngilizce seviye sınavı uygulanmakta; son aşamada bölüm müdürleri ve üst düzey yöneticiler ile grup görüşmeleri gerçekleştirilmektedir.

Aktif olarak işe alım gerçekleştirdiğimiz pozisyonlarımızı aşağıda verilmiş olan linkler aracılığıyla takip edebilir, niteliklerinizin uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonlara başvurarak sürece dahil olabilirsiniz.

Çalışanlarımızın alanlarında en başarılı kişiler ve şirketimizin gerçek değerleri olduğunu söylemekten gurur duyarız. Şirketimizde bir kariyer yolculuğuna çıkmak isteyen kişilere birçok fırsat sunmaktayız.

İş fırsatlarını görmek için tıklayınız.

Global pozisyonlarımıza LinkedIn üzerinden başvurmak için tıklayınız.

 

STAJ UYGULAMALARI 

Maxion İnci Jant Grubu olarak, genç yeteneklerin kariyerlerine sağlam bir temelle başlamalarını desteklemek için "MaxIntern" staj programımızı hayata geçirdik. Bu program, stajyerlerimize otomotiv sektörünü yakından tanıma, deneyimli profesyonellerden birinci elden bilgi alma ve gerçek iş dünyasında edindikleri bilgileri uygulama fırsatı sunmaktadır. "MaxIntern" ile geleceğin liderlerini bugünden yetiştiriyor, onlara sadece bir staj deneyimi değil, aynı zamanda bir kariyer yolculuğunun ilk adımını sunuyoruz.