Kariyer Fırsatları

Maxion İnci Jant Grubu kariyer sayfasına hoş geldiniz!

Çalışanlarımızın alanlarında en başarılıları ve şirketimizin gerçek değerleri olduğunu söylemekten gurur duyarız.  Şirketimizde bir kariyer yolculuğuna çıkmak isteyen istekli, yetkin kişilere birçok fırsat sunmaktayız.

İŞE ALIM  

Pozisyonlara göre farklılık gösteren işe alım sürecimizin temelinde kurumsal ilkelerimiz ve şirket değerlerimize uygunluğu konumlandırıyoruz. Her pozisyon için gerekli olan yetkinliklerimizi, adaylarımızın teknik bilgisi ve motivasyon düzeyi ile birlikte değerlendiriyoruz. Yurt dışı görevlendirmelerine veya rotasyonlara açık olmak ise global bir şirket olmamız nedeniyle önem taşıyor. 

Sizleri en iyi şekilde tanımaya odaklı işe alım ve yerleştirme sürecimizde, yetkinlik bazlı mülakata ek olarak kişilik envanterleri, yetenek testleri, İngilizce seviye sınavı uyguluyor; son aşamada bölüm müdürlerimiz ve üst düzey yöneticilerimiz ile grup görüşmeleri gerçekleştiriyoruz.

Şu anda açık olan pozisyonlarımıza aşağıda verilmiş olan linkten ulaşabilirsiniz. İlgi alanlarınızın ve niteliklerinizin açık pozisyonlarımızdan herhangi birine uygun olduğunu düşünüyorsanız, lütfen başvuru sürecimizi izleyerek başvuru yapın.

Maxion İnci Jant Grubu başarı öyküsünün bir parçası olma fırsatını kaçırmayın!

İş fırsatlarını görmek için tıklayınız.

Global pozisyonlarımıza başvurmak için tıklayınız.

Global pozisyonlarımıza LinkedIn üzerinden başvurmak için tıklayınız.

 

STAJ UYGULAMALARI 

Yeteneği ortaya çıkarmada deneyimleyerek öğrenmenin önemine inanıyor ve kariyerinizi otomotiv dünyasına girerek şekillendirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Maxion İnci Jant Grubu fabrikalarımızda öğrencilerimize, farklı departmanlarda görev almak üzere staj imkanı sunulmaktadır. Tüm staj alımlarında mülakat ve değerlendirme süreci yürütülmektedir. Staj programının etkin olması amacıyla her öğrencinin bir bitirme projesi yapması beklenmektedir.

Staj fırsatlarını görmek için tıklayınız.