Maxion Wheels ve yan kuruluşları olarak, orijinal ürün üreticilerine 100 yılı aşkın süredir en yüksek kalitede jantlar ve yenilikçi teknolojiler tedarik ediyoruz. Bu süre boyunca, Kelsey Hayes, Lemmerz ve Fumagalli dahil olmak üzere sektördeki en tanınmış isimlerden bazılarını edindik. Bugün, yıllardan beri süregelen uzmanlığımızı dünyadaki neredeyse her orijinal ürün üreticisi ve araç pazarı ile çalışmak için kullanıyoruz.

Ayrıca, müşterilerimizin bize duyduğu güvenin kaynağı olan uzun vadeli büyüme, altyapı ve istikrarı sağlayan ana şirketimiz Iochpe-Maxion'un gücü ve güvenliğinden de destek alıyoruz.

Stratejik olarak konumlandırılmış mühendislik, teknoloji ve üretim tesislerinden oluşan uluslararası bir ağa sahip olan Maxion, gerçekten küresel bir platformda yer edinebilen az sayıdaki jant üreticilerinden biridir. Bu, lojistik maliyetlerimizi azaltmanın yanı sıra yinelenen işlemleri ortadan kaldırmamıza ve tek bir araç platformunda geniş varyasyonu yönetmekten kaynaklanan karmaşıklıkları düzenlememize olanak tanır. Aynı tasarım, teknoloji ve kontrolleri birden fazla üretim hattında uygulayabilir, ne zaman ve nerede olursanız olun size istikrarlı ve kaliteli bir ürün sağlayabiliriz.

Global Maxion Wheels Web Sitesi