Maxion İnci Jant Grubu geleneksel ‘Aile Şenliği’nde bir araya geldi

Maxion İnci Jant Grubu geleneksel ‘Aile Şenliği’nde bir araya geldi

28-04-2019

Maxion İnci Jant Grubu, çalışanlarının ve ailelerinin motivasyonuna ve memnuniyetlerine verdiği değer ve aile olmanın önemine olan inancı doğrultusunda gelenekselleşen Aile Şenliği etkinlikleriyle fabrikalarda bir araya geldi. İnteraktif çocuk tiyatrosuyla renklenen etkinliklerde Maxion İnci Jant Grubu çalışanları çocuklarıyla mutlu bir gün geçirdiler.

Maxion İnci Jant Grubu’nun gelenekselleşen Aile Şenliği etkinliğinde tüm çalışanlar, aileleri ile birlikte güzel bir gün geçirdiler. Misafirlerin bando eşliğinde karşılandığı etkinlikte, canlı DJ performansı, çocuklar için şişme oyuncaklar, yüz boyama ve sosis balon gösterileri ve çeşitli ikramlar yapıldı. Maxion İnci Jant Grubu “Gönülden İşler” topluğunun stant açarak çocuk kitap bağışları topladığı etkinliğe bin 800 çalışan ailesiyle katıldı. Cevdet İnci Eğitim Vakfı’na ait Gezici Kütüphaneler de kapılarını çocuklar için açtı.

Genel Müdürlerin açılış konuşmaları ile başlayan şenliklerde İnteraktif Çocuk Tiyatrosu, pandomim ve canlı heykel performansı çocukların ilgi odağı olmayı başardı. Öğle yemeği sonrası çocukların kestikleri 23 Nisan Pastası ile devam eden etkinlik folklor gösterisi, aile fotoğrafı çekimi ve ailelerin fabrika turu ile son buldu.

Maxion İnci Jant Grubu, tüm çalışanları ve aileleri için insan odaklı yaklaşım ve uygulamalarıyla fark yaratmaya devam ediyor.   

Medya Bağlantısı

Ezgi Kesimli Tel: +(236) 226 40 00
Kurumsal İletişim Takım Yöneticisi E-Posta:[email protected]
Banu Kurt Tel: +(212) 438 63 50
Medya Danışmanı E-Posta:[email protected]