Maxion İnci Jant Grubu’nda Aile Şenliği

Maxion İnci Jant Grubu’nda Aile Şenliği

03-05-2018

Maxion İnci Jant Grubu’nda Geleneksel Hale Gelen Aile Şenliği Etkinliği Bu Yıl Da Festival Havasında Geçti. Sefa Doğanay’ın Taklitleriyle Renklendirdiği Etkinliğe Çocuklarıyla Katılan Aileler Güzel Bir Hafta Sonu Geçirdi.

Maxion İnci Jant Grubu, her sene olduğu gibi bu yıl da Aile Şenliği’ni çalışanları ve aileleriyle birlikte kutladı. Üretim işletmelerinde, çocukların ailelerinin çalıştığı yeri görmeleri ve ailelerinin iş yerinde güzel bir gün geçirmeleri amacıyla düzenlediği etkinlik Sefa Doğanay’ın taklitleriyle renklendi. Sırasıyla 50, 25 ve 12’nci yıllarını kutlayan Maxion Jantaş, Maxion İnci Çelik ve Maxion İnci Alüminyum’da etkinliğe katılan toplamda 1800 çalışan aileleriyle keyifli bir hafta sonu geçirdi.

Çocuklara özel sürprizlerin de yer aldığı kutlamalarda Maxion İnci Jant Grubu çalışanları fabrikada çocuklarıyla da keyifli vakit geçirdiler. Etkinlikle ilgili açıklama yapan Maxion Türkiye Operasyonları Genel Müdürü Hakan Ünlü, “Dünyanın en büyük jant üreticisi Maxion Wheels ve İnci Holding olarak her zaman büyük bir aile olduğumuzu vurguluyoruz. Aile olmak; paylaşmak, kendimizi güvende hissetmek, gelişmek ve tamamlanmak demektir. Biz de Maxion İnci Jant Grubu olarak bu noktadan hareketle birçok etkinliğimize ek olarak her yıl ‘Geleneksel Aile Şenliği’ adı altında fabrikalarımızda bir araya geliyoruz. Şenliklerimizde birbirimizi daha yakından tanıma imkanı yakalamanın yanı sıra ailelerimiz, çocuklarımızla birlikte eğlenerek yaza merhaba diyoruz. Bu ailenin bir parçası olmanın ayrıcalığını hissettiğimiz bu ve benzeri organizasyonları önümüzdeki yıllarda da düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Medya Bağlantısı

Ezgi Kesimli Tel: +0236 226 40 00
Kurumsal İletişim Takım Yöneticisi E-Posta:[email protected]
Banu Kurt Tel: +0212 438 63 50
Medya Danışmanı E-Posta:[email protected]